Autovars, a.s. Opel Praha

Autovars, a.s. – Ostatní servisní služby

Autovars, a.s. – Ostatní servisní služby

Autovars, a.s. – Ostatní servisní služby

Společnost AUTOVARS, a.s. je nezávislým servisem všech automobilových značek na českém trhu. Jako nezávislý servis úzce spolupracujeme s autorizovanými servisy, které nám poskytují potřebné kvalifikované zázemí vč.originálních dílů či proškolení personálu. Díky dlouholeté spolupráci s našimi autorizovanými partnery všech značek, zajistíme na Vašem vozidle veškerý pozáruční ale i záruční servis. Tzn., že jsme schopni se o Vašeho plechového mazlíčka postarat od A do Z

Moderní vybavení našeho servisu nám umožňuje provádět kompletní servisní práce, včetně testu na brzdových válcích či seřízení geometrie, měření emisí benzínových a dieselových motorů, ale i vozidel s pohonem na CNG a LPG. Do vybavení servisu patří mj. i diagnostické zařízení BOSCH KTS 540 včetně všech podpůrných programů, díky kterému můžeme provádět běžný servis a údržbu vozů prakticky všech automobilových značek.
U nás, jako u nezávislého servisu, máte možnost výběru, zda svému vozidlu dopřejete originální díl, či levnější alternativu dílu neoriginálního od prověřených a renomovaných dodavatelů. Poskytujeme také kompletní služby pneuservisu vč. možnosti nákupu a uskladnění pneumatik. Do našich „komplexních“ služeb patří také opravy karosérií a lakování (disponujeme vlastní lakovnou) vozidel všech značek. Patříme mezi smluvní partnery všech pojišťoven na trhu v ČR.

Pro naše zákazníky máme připraveny i další služby, akční nabídky, věrnostní či slevové programy, ale především „servis šitý na míru“.

 

Servis šitý na míru

V našem nezávislém servise jsme připraveni spočítat přesnou kalkulaci na servisní prohlídku Vašeho vozidla, tzv. servis šitý na míruCenu za servisní prohlídku Vašeho vozu máte u nás možnost významně ovlivnit. V podstatě si poskládáte položky, které považujete za nutné u Vašeho vozidla řešit a my pro Vás obratem připravíme výhodnou cenovou nabídku. Například, pokud najedete za rok pouze 10.000 km a nepřejete si z toho důvodu měnit vzduchový a pylový filtr, vyměníme Vám pouze mot.olej a olejový filtr.

Emise a STK

Pokud jste našimi zákazníky, pak se Vám již nemůže stát, že by propadla „technická“ (STK) na Vašem vozidle. V AUTOVARSU hlídáme termín konce STK a nejpozději měsíc před jeho vypršením Vás o tom informujeme. Samozřejmostí je příprava Vašeho vozu na STK a její zajištění. Nedílnou součástí naší servisní nabídky je rovněž měření Emisí. Na našem „specializovaném“ pracovišti měříme emise nejen u benzínových a dieselových motorů, ale i u vozidel s pohonem na CNG či LPG.

Laserová Geometrie

Naše silnice vypadají tak jak vypadají, tzn. samá díra či výmol a ani ten nejzručnější řidič s talentem Ingemara Stenmarka (slavný švédský slalomář) nemá šanci vyhnout se všem „nástrahám“. Neutěšený stav silnic má za následek opotřebení tlumičů, ale hlavně má negativní vliv na sbíhavost kol, která má za příčinu zbytečné opotřebení pneumatik. Proto byste si minimálně jednou ročně měli nechat proměřit a seřídit geometrii. U nás máme pro tento účel připravenu 8-senzorovou laserovou geometrii zn. Hunter, na které seřídíme sbíhavost kol na potřebné parametry a tím prodloužíme životnost Vašich pneumatik.

Pickup servis

Potřebujete servis nebo kontrolní prohlídku vašeho vozu? Pak využijte náš pick-up servis. V rámci této služby vyzvedneme a odvezeme váš vůz do servisu, zde ho opravíme, zkontrolujeme a po opravě vám jej znovu přistavíme na předem určené místo. Takový pick-up servis vám ušetří spoustu času!

Cena pick-up servisu a další důležité údaje

Běžná cena: 900,- Kč bez DPH
Cena se Zákaznickou kartou: 720,- Kč bez DPH a další zvýhodněné sazby pro VIP klienty
Kam jezdíme: Praha, do 30 km od provozovny (dále dle domluvy)
Provozní doba pick-up servisu: PO – PÁ 7:00 – 19:00
Platba: Hotově nebo na fakturu dle smluvených podmínek zákazníka

 

Pro klienty, kteří u nás servisují svůj vozový park (11 a více vozidel) poskytujeme pick-up servis ZDARMA!

Pokud tedy nemáte čas ani chuť čekat ráno na příjem vašeho vozu do servisu. Nebo si nestíháte vyzvednout vozidlo po opravě, pak využijte oblíbený pick-up servis, jako řada dalších spokojených klientů. Stačí kontaktovat naše poradce, jak jste zvyklí u klasického servisu. Ti s vámi domluví termín vyzvednutí vozu, rozsah prohlídky či opravy a poté i datum a čas, kdy vám vozidlo vrátíme zpátky.

 

Kontakt na naše servisní poradce

Cyril Durněk
Servisní poradce
+420 773 779 598
Marian Göz
Servisní poradce
+420 773 779 597
Martin Tomek
Servisní poradce
+420 773 779 529

 

Kontaktní formulář

Opel On-line servis Využijte možnosti objednání Vaší návštěvy servisu Opel.Objednat na servis
MayDay servis
Classic servis