Autovars, a.s. Opel Praha

MayDay Servis Opel

Servis & Příslušenství Opel

MayDay Servis Opel

Nepříjemné věci mají pro vás měkčí dopad.

Servis & Příslušenství Opel

V případě autohavárie jsme tu pro vás 24 hodin denně!

Volejte kdykoli na hotline
Autovars, a.s.

(+420) +420 602 167 777

(+420) +420 602 167 777

Základní podmínky programu MayDay servis Opel

Jde o havarijní asistenční službu u participujících autorizovaných opravců Opel pro klienty, kteří vlastní vůz Opel. Výhody MayDay servisu Opel může klient čerpat v případě, že havaruje a má nepojízdný vůz. Díky opravě havarovaného vozu Opel u autorizovaného opravce Opel neztratí klient 12letou záruku na prorezivění karoserie a zústává mu také zachována plná bezpečnost jeho vozu!

PDF

Informační leták MayDay servis Opel

PDF, 1,0 MB

MayDay servis Opel má tyto benefity
  1. Odtah nepojízdného, havarovaného vozu zdarma
    Asistenční služba vašeho autorizovaného opravce. Pokud jste měli nehodu a váš vůz je nepojízdný, bude zdarma odtažen k autorizovanému opravci Opel.
  2. Vyřešení pojistné události za klienta
    Profesionálové v autorizovaných servisech Opel vyřeší administraci pojistné události s pojišťovnou za vás.
  3. Zapůjčení náhradního vozu na jeden den zdarma
    Autorizovaný servis Opel vám zapůjčí náhradní vůz na první den zdarma a na další dny opravy vašeho havarovaného vozu poskytne slevu proti standardní zápůjční sazbě.
Výjimky z programu MayDay servis Opel

Autorizovaný opravce Opel si vyhrazuje právo účtovat klientovi případné nezbytné finanční náklady na pokrytí poskytnutých benefitův rámci programu MayDay servis Opel v těch případech, kdy asistenční služba dealera není smluvním partnerem klientovy pojišťovny, vůz není havarijně pojištěn a oprava ani nebude kryta z povinného ručení, jde o proražení pneumatiky, případně o rozbité čelní sklo nebo o jinou drobnou škodu nepřesahující 20 000 Kč/800 EUR, v případě, že vůz není havarovaný, ale jde o poruchu vozidla. Benefity programu MayDay servis Opel se nevztahují na fleetové zákazníky, kteří mají s dealerem uzavřenu servisní smlouvu. Podmínky programu MayDay servis Opel neplatí mimo Českou republiku.


Opel On-line servis Využijte možnosti objednání Vaší návštěvy servisu Opel.Objednat na servis
MayDay servis
Classic servis