Autovars, a.s. Opel Praha

Autovars, a.s. – Kontaktní informace

Autovars, a.s. – Kontaktní informace

Autovars, a.s. – Kontaktní informace

Autovars, a.s.

Jankovcova 2a
170 00 Praha 7 – Holešovice

NON-STOP LINKA: 800 33 66 11
HOTLINE: 602 167 777
E-mail PRODEJ: prodej@autovars.cz
E-mail SERVIS: servis@autovars.cz
Otevírací doba
PRODEJ pondělí – pátek 8:00 – 19:00
sobota 9:00 – 13:00
SERVIS pondělí – pátek 7:00 – 19:00
sobota 8:00 – 14:00
Vedení společnosti
  Michal Skala
Manažer dealerství
TEL: 266 711 777
E-mail: michal.skala@autovars.cz
Prodej nových a ojetých vozů
  Michaela Alšová
Manager prodeje
GSM: 602 625 908
E-mail: michaela.alsova@autovars.cz
  David Straka
Vedoucí prodejce
GSM: 602 625 907
E-mail: david.straka@autovars.cz
  Jakub Němec
Prodejce nových vozů
GSM: 775 414 745
E-mail: jakub.nemec@autovars.cz
  Roman Sumka
Prodejce nových vozů
GSM: 778 701 310
E-mail: roman.sumka@autovars.cz
  Filip Klas
Prodejce ojetých vozů
TEL: 234 280 209
GSM: 602 625 906
E-mail: filip.klas@autovars.cz
  Jiří Smrček
Prodejce nových vozů
GSM: 602 625 910
E-mail: jiri.smrcek@autovars.cz
Servis
  Jiří Židoň
vedoucí servisu
GSM: 778 545 253
E-mail: jiri.zidon@autovars.cz
  Milan Chvojka
Vedoucí karosárny a lakovny
GSM: 608 672 881
E-mail: milan.chvojka@autovars.cz
  Martin Tomek
Servisní poradce
GSM: 773 779 529
  Cyril Ďurnek
Servisní poradce
GSM: 773 779 598
  Marek Novák
Servisní poradce karosárna/lakovna
GSM: 773 745 479
E-mail: marek.novak@autovars.cz
Asistenční služby a autopůjčovna
  Ondřej Danko
Manager poprodejních služeb
GSM: 608 672 872
E-mail: ondrej.danko@autovars.cz
  Michal Vondrák
Vedoucí asistenčních služeb
GSM: 777 226 611
E-mail: michal.vondrak@autovars.cz
Prodej náhradních dílů
  Ondřej Lapský
Vedoucí skladu ND
TEL: 234 280 213
  Tomáš Trunečka
Prodej ND
TEL: 234 280 214
  Ladislav Lukucz
Obchodní zástupce ND
GSM: 775 850 975
E-mail: ladislav.lukucz@autovars.cz
  Ondřej Novák
Prodej ND
TEL: 234 280 214
Ekonomické oddělení
  Jelena Golovňová
Asistentka managera
TEL: 234 280 204
E-mail: jelena.golovnova@autovars.cz

 

Kontaktní formulář