Aktuální informace

Autovars Praha, s.r.o. – aktuální informace

Servisní prohlídka bez čekání


Spolupracujeme s VAN2GO


Nasedni a jeď!


Nová mycí linka

V našem salonu máme novou mycí linku. A pozor, to není vše. Ti z vás, kteří jste k nám objednaní na STK + EMISE nebo servisní prohlídku, máte projížďku naší myčkou k zakázce zdarma!

            

    


Evropský test nové insignie!

Byli jsme pozváni na představení nové OPEL Insignie a k jejímu testování. Z utajeného místa se vyklubaly italské Benátky! Ale kde jsme tedy novou insignii testovali? Na dálnici i kopcích na nedaleké pevnině a zážitek to byl obrovský! Nová Insignia tedy má co nabídnout. Výjimečný design, ladné křivky, dostatečný prostor vepředu i vzadu, inovativní prvky prémiových tříd, opel on star, wifi připojení... Prohlédněte si přiložené fotky a nezapomeňte se objednat na testovací jízdu nové Insignie u nás v Autovarsu! Nové Insignie k nám do autosalonu dorazí už během května! Těšíme se na vás.

Fotogalerii z Benátek si prohlédněte na našem Facebooku


Nová odtahová souprava

 Autovars zakoupil VW Transporter T6 TDI FIT-ZEL s vlekem, aby zkvalitnil své služby. Odtahovka byla zakoupena jako souprava pro odvoz dvou vozů za účelem Pick-Up servisu pro VIP zákazníky, na převoz dvou vozů pro Arval a Čez. Bude zařazena do asistenčních služeb Autovarsu a vložena do loga Global assistance pro jejich zásahy. Vůz nemá tachograf a nemusí platit mýto, takže má nižší finanční náklady

              

.

   


Přezouváme pneu šetrněji

Protože spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě, snažíme se stále svoje služby zkvalitňovat. Proto jsme do autoservisu Autovarsu pořídili novou pneu „zouvačku“, která při přezouvání šetří pneumatiky vašich vozů. Díky tomuto přístroji probíhá montáž a demontáž pneumatik bez rizika jejich poškození. Děkujeme za vaše kladné ohlasy, kterými jste naši investici do kvalitnějšího přezouvání ocenili.

Nabídka skladových vozů Opel