DŮLEŽITÉ INFORMACE - OMEZENÍ PROVOZU POBOČKY NA ZÁKLADĚ NAŘÍZENÍ KARANTÉNY VLÁDOU ČR

OTEVÍRACÍ DOBA SERVISU
Po – Pá 7 – 19
So 8 – 14

Vážení zákazníci Autovarsu, v rámci karantény pro celou ČR je provoz naší pobočky omezen.

SERVISNÍ SLUŽBY / příjem vozu, výdej vozů po opravě / dále PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ a příslušenství je v provozu dle standardní otevírací doby.

OSOBNÍ NÁVŠTĚVA je možná pouze se zakrytým obličejem (rouška, šála, šátek…).

Po dobu omezení je možné využít PICK UP servis se slevou 50 %, V rámci této služby vyzvedneme a odvezeme váš vůz do servisu, zde ho opravíme, zkontrolujeme a po opravě vám jej znovu přistavíme na předem určené místo.

Prodej nových vozů je uzavřen, ohledně informací se, prosím, obracejte na konkrétní prodejce, kteří jsou vám k dispozici na e-mailu a telefonu.

Při předávání Vašeho vozu žádáme o spolupráci v zájmu omezení osobního kontaktu na nezbytné minimum.

Přejeme Vám hodně zdraví a děkujeme za pochopení
Váš tým AUTOVARS

Poptejte ONLINE libovolný vůz a získejte poukaz na dodatečný bonus 3000 Kč
Aktuální informace

Autovars, a.s. – aktuální informace

Připravte váš vůz na jaro za 99 Kč


Servisní prohlídka bez čekání


Speciální nástavby

V Autovarsu nyní nabízíme i tyto speciální nástavby, které je možno objednávat u pana Mandáka, tel. 777 444 084, email: jiri.mandak@autovars.cz 


Nová mycí linka

V našem salonu máme novou mycí linku. A pozor, to není vše. Ti z vás, kteří jste k nám objednaní na STK + EMISE nebo servisní prohlídku, máte projížďku naší myčkou k zakázce zdarma!

            

    


Evropský test nové insignie!

Byli jsme pozváni na představení nové OPEL Insignie a k jejímu testování. Z utajeného místa se vyklubaly italské Benátky! Ale kde jsme tedy novou insignii testovali? Na dálnici i kopcích na nedaleké pevnině a zážitek to byl obrovský! Nová Insignia tedy má co nabídnout. Výjimečný design, ladné křivky, dostatečný prostor vepředu i vzadu, inovativní prvky prémiových tříd, opel on star, wifi připojení... Prohlédněte si přiložené fotky a nezapomeňte se objednat na testovací jízdu nové Insignie u nás v Autovarsu! Nové Insignie k nám do autosalonu dorazí už během května! Těšíme se na vás.

Fotogalerii z Benátek si prohlédněte na našem Facebooku


Nová odtahová souprava

 Autovars zakoupil VW Transporter T6 TDI FIT-ZEL s vlekem, aby zkvalitnil své služby. Odtahovka byla zakoupena jako souprava pro odvoz dvou vozů za účelem Pick-Up servisu pro VIP zákazníky, na převoz dvou vozů pro Arval a Čez. Bude zařazena do asistenčních služeb Autovarsu a vložena do loga Global assistance pro jejich zásahy. Vůz nemá tachograf a nemusí platit mýto, takže má nižší finanční náklady

              

.

   


Přezouváme pneu šetrněji

Protože spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě, snažíme se stále svoje služby zkvalitňovat. Proto jsme do autoservisu Autovarsu pořídili novou pneu „zouvačku“, která při přezouvání šetří pneumatiky vašich vozů. Díky tomuto přístroji probíhá montáž a demontáž pneumatik bez rizika jejich poškození. Děkujeme za vaše kladné ohlasy, kterými jste naši investici do kvalitnějšího přezouvání ocenili.

Nabídka skladových vozů Opel