Opel 24 hodin
Opel - Autovars, a.s. – Kontaktní informace

Opel - Autovars, a.s. – Kontaktní informace

AUTOVARS, a.s.

Jankovcova 2a
170 00 Praha 7 – Holešovice
Rychlý kontakt
Prodej +420 234 280 208
Servis +420 266 711 777
Bazar +420 602 625 906

Vedení společnosti

Zbyněk Janeček
Zbyněk Janeček
Ředitel dealerství
nové vozy
+420 266 711 777
zbynek.janecek@autovars.cz
Michal Skala
Michal Skala
Ředitel dealerství
servisní služby
+420 266 711 777
michal.skala@autovars.cz

Prodej nových vozů

Jozef Černický
Jozef Černický
Vedoucí prodeje
nových vozů
+420 777 444 084
jozef.cernicky@autovars.cz
David Straka
David Straka
Prodejce nových
a užitkových vozů
+420 602 625 907
david.straka@autovars.cz
Michaela Alšová
Michaela Alšová
Manager prodeje
nových vozů
+420 602 625 908
michaela.alsova@autovars.cz
Filip Klas
Filip Klas
Prodejce ojetých vozů
+420 234 280 209
+420 602 625 906
filip.klas@autovars.cz

Servisní služby

Martin Tomek
Martin Tomek
Servisní poradce
+420 773 779 529
servis@autovars.cz
Cyril Ďurnek
Cyril Ďurnek
Servisní poradce
+420 773 779 598
servis@autovars.cz
Jan Štokr
Jan Štokr
Servisní poradce
+420 778 452 258
servis@autovars.cz
Jiří Židoň
Vedoucí servisu
+420 778 545 253
jiri.zidon@autovars.cz
Marek Novák
Marek Novák
Servisní poradce
karosárna/lakovna
+420 773 745 479
marek.novak@autovars.cz
Milan Chvojka
Milan Chvojka
Vedoucí karosárny a lakovny
+420 608 672 881
milan.chvojka@autovars.cz

Prodej náhradních dílů

Ondřej Lapský
Ondřej Lapský
Vedoucí skladu ND
+420 234 280 213
sklad@autovars.cz
Tomáš Trunečka
Tomáš Trunečka
Sklad ND
+420 234 280 214
sklad@autovars.cz
Ondřej Novák
Ondřej Novák
Sklad ND
+420 234 280 214
sklad@autovars.cz

Asistenční služby

Michal Vondrák
Vedoucí asistenčních služeb
+420 777 226 611
michal.vondrak@autovars.cz

 

Kontaktní formulář

Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE