Opel - Autovars, a.s. – Odtahy vozidel

Opel - Autovars, a.s. – Odtahy vozidel

Přijedeme v nejkratší možné době, vaše auto šetrně naložíme a odvezeme na místo, které určíte. Nonstop odtahovou službu Autovarsu můžete volat kdykoliv. V rámci naší nonstop odtahové služby tak získáte nejen odtah auta za výhodnou cenu, ale i kompletní servis pro situace, které mohou být pro vás složitě vyřešitelné. Přepravíme vám:

osobní vozidla, motocykly, pojízdná vozidla, vozidla po havárii, porouchaná vozidla, vozidla nepojízdná či vozidla mezi opravami.​

S našimi ochotnými a profesionálními pracovníky se i nepříjemná situace vyřeší bez vašeho stresu!

 

Dispečink NON-STOP: 777 221 188

 

 

Jak si zavolat asistenční službu

Spolu s našimi partnery poskytujeme zákazníkům asistenční karty – například OPEL Assistance, zákaznickou kartu Autovars nebo další smluvní karty asistenčních služeb. Pokud tedy využíváte některou z asistencí (například jste ji dostali jako bonus k pojištění vašeho vozu), pak vždy kontaktujte napřímo svého partnera. Pokud máte svůj domovský servis v Autovars (nebo o něj u svého partnera požádáte), pak kontaktujte náš NON-STOP dispečink.

 

Využijte slevy díky VIP programu

Platba za asistenci probíhá standardně hotovostně, v případě našeho stálého zákazníka můžeme schválit platbu fakturou. Nabízíme ale i speciální podmínky a slevy v rámci VIP smlouvyVIP věrnostního programu pro vozy OPEL, kterého mohou využít fyzické osoby, stejně jako podnikatelé.

 

VW Transporter T6 TDI FIT-ZEL s vlekem

Autovars zakoupil VW Transporter T6 TDI FIT-ZEL s vlekem, aby zkvalitnil své služby. Odtahovka byla zakoupena jako souprava pro odvoz dvou vozů za účelem Pick-Up servisu pro VIP zákazníky, na převoz dvou vozů pro Arval a Čez. Bude zařazena do asistenčních služeb Autovarsu a vložena do loga Global assistance pro jejich zásahy. Vůz nemá tachograf a nemusí platit mýto, takže má nižší finanční náklady.

 

   

.

 Ovezeme až 6 tun nákladu!