DŮLEŽITÉ INFORMACE - OMEZENÍ PROVOZU POBOČKY NA ZÁKLADĚ NAŘÍZENÍ KARANTÉNY VLÁDOU ČR

OTEVÍRACÍ DOBA SERVISU
Po – Pá 7 – 19
So 8 – 14

Vážení zákazníci Autovarsu, v rámci karantény pro celou ČR je provoz naší pobočky omezen.

SERVISNÍ SLUŽBY / příjem vozu, výdej vozů po opravě / dále PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ a příslušenství je v provozu dle standardní otevírací doby.

OSOBNÍ NÁVŠTĚVA je možná pouze se zakrytým obličejem (rouška, šála, šátek…).

Po dobu omezení je možné využít PICK UP servis se slevou 50 %, V rámci této služby vyzvedneme a odvezeme váš vůz do servisu, zde ho opravíme, zkontrolujeme a po opravě vám jej znovu přistavíme na předem určené místo.

Prodej nových vozů je uzavřen, ohledně informací se, prosím, obracejte na konkrétní prodejce, kteří jsou vám k dispozici na e-mailu a telefonu.

Při předávání Vašeho vozu žádáme o spolupráci v zájmu omezení osobního kontaktu na nezbytné minimum.

Přejeme Vám hodně zdraví a děkujeme za pochopení
Váš tým AUTOVARS

Poptejte ONLINE libovolný vůz a získejte poukaz na dodatečný bonus 3000 Kč
Tiskové zprávy Opel

Tiskové zprávy Opel

21. 09. 2010Tisková zpráva

Opel rozšiřuje výrobu motorů v maďarském Szentgotthardu

Opel rozšiřuje své aktivity v Szentgotthardu na jihozápadě Maďarska. Díky investici ve výši 500 milionů EUR bude motorárna automobilky Opel, zbudovaná v roce 1990, výrazně rozšířena a připravena pro výrobu třech zcela nových řad motorů s malou spotřebou a nízkými emisemi CO2. Nová továrna poskytne 800 pracovních míst. Výroba nových motorů se spustí koncem roku 2012, plná plánovaná kapacita továrny činí 500 000 agregátů ročně.


Opel rozšiřuje výrobu motorů v maďarském Szentgotthardu

Nový investiční záměr oznámili představitelé automobilky Opel na dnešní společné tiskové konferenci s maďarským premiérem Viktorem Orbánem v budově parlamentu v Budapešti.

Opel připraví pro novou motorárnu tři řady agregátů: Malý zážehový, střední zážehový a střední vznětový. Nové motory budou určeny po nejrůznější modely značky Opel – od kompaktní Corsy až po model střední třídy Insignia.

Opel neustále zlepšuje parametry svých pohonných jednotek i převodovek. Důležitým momentem bylo přijetí konstrukční filozofie „rightsizingu“, která upřednostňuje přípravu menších přeplňovaných agregátů oproti motorům s velkým zdvihovým objemem. Tyto malé motory budou plnit limity emisní normy Euro 6, budou vybaveny systémem přímého vstřikování benzinu, a budou vynikat malou spotřebou i nízkým obsahem CO2 ve výfukových plynech.

Nová výrobna motorů bude velmi flexibilní, takže výrobu bude snadné adaptovat na aktuální požadavky finální montáže automobilů. „Špičkové technologie a mimořádná výrobní flexibilita dělají z připravované motorárny v Szentgotthardu jeden z nejmodernějších provozů svého druhu na světě,“ říká Reinald Hoben, Opel/Vauxhall vicepresident odpovědný za výrobu.

Nová továrna bude pracovat podle nejmodernějších zásad „štíhlé produkce“ a bude garantovat nejvyšší míru kvality výroby. Do montoven automobilů Opel v Německu, Velké Británii, Polsku a Španělsku se nové motory budou dopravovat po železnici.