DŮLEŽITÉ INFORMACE - OMEZENÍ PROVOZU POBOČKY NA ZÁKLADĚ NAŘÍZENÍ KARANTÉNY VLÁDOU ČR

OTEVÍRACÍ DOBA SERVISU
Po – Pá 7 – 19
So 8 – 14

Vážení zákazníci Autovarsu, v rámci karantény pro celou ČR je provoz naší pobočky omezen.

SERVISNÍ SLUŽBY / příjem vozu, výdej vozů po opravě / dále PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ a příslušenství je v provozu dle standardní otevírací doby.

OSOBNÍ NÁVŠTĚVA je možná pouze se zakrytým obličejem (rouška, šála, šátek…).

Po dobu omezení je možné využít PICK UP servis se slevou 50 %, V rámci této služby vyzvedneme a odvezeme váš vůz do servisu, zde ho opravíme, zkontrolujeme a po opravě vám jej znovu přistavíme na předem určené místo.

Prodej nových vozů je uzavřen, ohledně informací se, prosím, obracejte na konkrétní prodejce, kteří jsou vám k dispozici na e-mailu a telefonu.

Při předávání Vašeho vozu žádáme o spolupráci v zájmu omezení osobního kontaktu na nezbytné minimum.

Přejeme Vám hodně zdraví a děkujeme za pochopení
Váš tým AUTOVARS

Poptejte ONLINE libovolný vůz a získejte poukaz na dodatečný bonus 3000 Kč
Tiskové zprávy Opel

Tiskové zprávy Opel

15. 7. 2011Tisková zpráva

Nový Opel Combo: Široká škála pohonných jednotek

Připravovaný Opel Combo nové generace bude patřit k lídrům svého segmentu kompaktních vanů – představí se v celé řadě verzí, bude technicky vyspělý, příkladně hospodárný a samozřejmě maximálně praktický.


Nový Opel Combo

Skříňová dodávka se nyní nabízí ve dvou délkách rozvoru: 2755 mm, nebo 3105 mm. Celková délka činí 4,39 m, resp. 4,74 m, zákazník může volit ze dvou výšek střechy: 1,85 m, nebo 2,10 m. Nový Opel Combo se bude nabízet i jako praktický osobní automobil s pěti nebo sedmi sedadly a poloprosklenou nebo celoprosklenou karoserií.

V zájmu snadného přístupu do nákladového prostoru může být skříňová dodávka vybavena jedněmi nebo dvěma bočními posuvnými dveřmi. Osobní verze má dvojici bočních dveří standardně a zadní dveře se vyklápějí směrem vzhůru. K dispozici jsou i asymetricky dělené dvoukřídlé dveře. Některé dodávkové verze se dodávají i se speciálním výklopným střešním dílem, který umožňuje přepravu dlouhých štíhlých předmětů, jako je např. montážní žebřík.

Nejlepší přepravní parametry ve třídě

Nový Opel Combo nabízí až 3800 litrů prostoru pro náklad (verze s kratším rozvorem a s překlopenými sedadly), resp. 4600 litrů prostoru (verze s delším rozvorem), což jsou nejlepší hodnoty ve třídě. Také nízkou nákladovou hranou (54,4 cm), šířkou vstupního profilu bočních posuvných dveří i užitečnou hmotností (až 1 t) se Combo řadí na špičku své kategorie. Verze s krátkým rozvorem má nejdelší ložnou plochu s největší šířkou mezi podběhy kol a také vnitřní výška nákladového prostoru je největší v segmentu.

Hospodárné a výkonné motory

Nový Opel Combo

Pro nový Opel Combo je připraveno šest motorů: Čtyři vznětové, jeden zážehový a jeden a agregát na stlačený zemní plyn CNG (Compressed Natural Gas). Škála vznětových motorů začíná u čtyřválců 1.3 CDTI a 1.6 CDTI o shodném výkonu 66 kW/90 k. Další v řadě je turbodiesel 1.6 CDTI o výkonu 77 kW/105 k, na špičce nabídky stojí turbodiesel 2.0 CDTI o výkonu 99 kW/135 k.

Zážehový motor o objemu 1,4 l dává výkon 70 kW/95 k, ekologická verze CNG, spalující stlačený zemní plyn, disponuje výkonem 88 kW/120 k.

Zážehový motor a turbodiesel 1.3 CDTI jsou propojeny s pětistupňovými manuálními převodovkami zatímco CNG motor a výkonnější turbodiesely jsou kombinované s šestistupňovými manuálními převodovkami. Do modelu s motorem 1.6 CDTI 66 kW/90 k je možné objednat též automatizovanou pětistupňovou manuální převodovku Easytronic.

S výjimkou verze CNG a modelu s převodovkou Easytronic mohou být všechny motory na přání vybaveny systémem Start/Stop, který dále snižuje spotřebu i emise v reálném provozu.

Nový Opel Combo šetří kapsu svého majitele nejenom nízkou spotřebou, ale i nízkými provozními náklady a dlouhými servisními intervaly. Například turbodiesely CDTI mají servisní interval 35 000 km, nebo jeden rok.

Bohatá výbava usnadňuje náročnou práci

Již základní verze nového Opelu Combo jsou velmi dobře vybaveny – nechybí jim mj. centrální zamykání, posilovač řízení, výškově a podélně nastavitelný volant, elektricky ovládaná okna nebo sedadlo řidiče nastavitelné ve čtyřech směrech (na přání i s výškovým nastavováním). Do standardu patří i airbag řidiče, protiblokovací systém brzd ABS nebo sada na opravu pneumatik.

Osobní verze Opelu Combo jsou k dispozici ve třech stupních výbavy: Essentia, Enjoy a Cosmo. Možnosti výbavy zahrnují např. dálkové ovládání centrálního zamykání, elektrické ovládání zadních oken nebo boční airbagy vpředu.

Combo: Prověřené jméno v segmentu kompaktních užitkových vozů

Nový Opel Combo vyrazí na automobilový trh začátkem února 2012. Combo, technicky vycházející z vanu Doblò (držitel titulu „International Van of the Year 2011“), je výsledkem kooperace Opelu s automobilkou Fiat. Opel si od nového modelu slibuje posílení pozic v segmentu užitkových vozů.

Opel uvedl Combo na trh poprvé v roce 1985, současný model je na trhu od roku 2001. Flexibilní a praktický model, vhodný pro rodinu i podnikání, byl velmi úspěšný – ročně se prodalo až 72 000 těchto vozů.

I dnes, v závěru svého životního cyklu, umísťuje se stávající Opel Combo v TOP3 nejprodávanějších vozů své třídy na mnoha trzích. Během 25 uplynulých let Opel Combo získal řadu ocenění, včetně titulu „International Van of the Year“.