DŮLEŽITÉ INFORMACE - OMEZENÍ PROVOZU POBOČKY NA ZÁKLADĚ NAŘÍZENÍ KARANTÉNY VLÁDOU ČR

OTEVÍRACÍ DOBA SERVISU
Po – Pá 7 – 19
So 8 – 14

Vážení zákazníci Autovarsu, v rámci karantény pro celou ČR je provoz naší pobočky omezen.

SERVISNÍ SLUŽBY / příjem vozu, výdej vozů po opravě / dále PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ a příslušenství je v provozu dle standardní otevírací doby.

OSOBNÍ NÁVŠTĚVA je možná pouze se zakrytým obličejem (rouška, šála, šátek…).

Po dobu omezení je možné využít PICK UP servis se slevou 50 %, V rámci této služby vyzvedneme a odvezeme váš vůz do servisu, zde ho opravíme, zkontrolujeme a po opravě vám jej znovu přistavíme na předem určené místo.

Prodej nových vozů je uzavřen, ohledně informací se, prosím, obracejte na konkrétní prodejce, kteří jsou vám k dispozici na e-mailu a telefonu.

Při předávání Vašeho vozu žádáme o spolupráci v zájmu omezení osobního kontaktu na nezbytné minimum.

Přejeme Vám hodně zdraví a děkujeme za pochopení
Váš tým AUTOVARS

Tiskové zprávy Opel

Tiskové zprávy Opel

4. 11. 2012Tisková zpráva

Vivaro vítězem britského eko-maratonu

Vauxhall Vivaro ecoFLEX, dvojče populárního Opelu Vivaro, triumfoval ve Velké Británii v soutěži „MPG Marathon“, kterou uspořádal odborný magazín Fleet World. Vauxhall Vivaro dosáhl reálné průměrné spotřeby o výrazných 37 procent nižší, než jakou udává výrobce jako normovanou spotřebu v kombinovaném provozu.
Opel Vivaro - MPG Marathon

Automobil, jehož posádku tvořili archivář značky Vauxhall Andrew Duerden a známy specialista na eko-jízdy Neil McIntee, vydavatel magazínu VansA2Z.com, vykázal průměrnou spotřebu jen 4,3 l/100 km. Výrobcem uváděná kombinovaná spotřeba tohoto modelu Vauxhall Vivaro ecoFLEX 2.0 CDTi o výkonu 84 kW (114 k) přitom činí 6,9 l/100 km.

Tento výsledek představoval nejenom nejvýraznější procentuální snížení reálné spotřeby u užitkového vozu, ale absolutně nejlepší výsledek v soutěži, kde bojovaly i vozy kategorie van. Vauxhall Vivaro porazil i novinku na trhu Ford Transit Custom nebo Volkswagen Transporter.

Soutěž Fleet World MPG Marathon je nejstarší soutěží v úsporné jízdě pořádanou ve Velké Británii. Dvojdenní podnik se jede oblastí pahorkatiny Cotswolds na jihozápadě Anglie. Trasa byla letos dlouhá 563 km a zahrnovala venkovské silnice první i druhé třídy i dálnice.

„Spotřeba paliva je hlavní prioritou zákazníků, kteří se snaží snížit svoje provozní náklady. Naše vítězství v soutěži MPG Marathon dokazuje, jak úsporný dokáže model Vivaro být,” říká Andrew Duerden.

Modernizovaný Vauxhall Vivaro ecoFLEX, který byl na trh uveden v tomto roce, je vybavený kompletem ekologických technologií, jako jsou mj. systém recirkulace výfukových plynů nebo převodovka s optimalizovanými převodovými poměry. K dalším prvkům, snižujícím spotřebu paliva a emise, patří např. vylepšený chladicí systém motoru, pneumatiky s nízkým valivým odporem a drobné aerodynamické úpravy.

Vauxhall je s více než 70 000 vloni vyrobenými vozy (v závodech v Lutonu a Ellesmere Port) největším výrobcem užitkových automobilů ve Velké Británii.