DŮLEŽITÉ INFORMACE - OMEZENÍ PROVOZU POBOČKY NA ZÁKLADĚ NAŘÍZENÍ KARANTÉNY VLÁDOU ČR

OTEVÍRACÍ DOBA SERVISU
Po – Pá 7 – 19
So 8 – 14

Vážení zákazníci Autovarsu, v rámci karantény pro celou ČR je provoz naší pobočky omezen.

SERVISNÍ SLUŽBY / příjem vozu, výdej vozů po opravě / dále PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ a příslušenství je v provozu dle standardní otevírací doby.

OSOBNÍ NÁVŠTĚVA je možná pouze se zakrytým obličejem (rouška, šála, šátek…).

Po dobu omezení je možné využít PICK UP servis se slevou 50 %, V rámci této služby vyzvedneme a odvezeme váš vůz do servisu, zde ho opravíme, zkontrolujeme a po opravě vám jej znovu přistavíme na předem určené místo.

Prodej nových vozů je uzavřen, ohledně informací se, prosím, obracejte na konkrétní prodejce, kteří jsou vám k dispozici na e-mailu a telefonu.

Při předávání Vašeho vozu žádáme o spolupráci v zájmu omezení osobního kontaktu na nezbytné minimum.

Přejeme Vám hodně zdraví a děkujeme za pochopení
Váš tým AUTOVARS

Poptejte ONLINE libovolný vůz a získejte poukaz na dodatečný bonus 3000 Kč
Tiskové zprávy Opel

Tiskové zprávy Opel

7. 11. 2012Tisková zpráva

Opel Zafira Tourer získal cenu „Zlatý volant 2012“

Šest modelů postoupilo do finále kategorie „van“, ale jen Zafira Tourer se stala vítězem své třídy při udělování ceny „Zlatý volant 2012“. Toto významné evropské ocenění je nejnovějším přírůstkem do seznamu úspěchů značky Opel a jejího kompaktního vanu Zafira/Zafira Tourer – oba generační předchůdci dnešní Zafiry Tourer získali tento titul v letech 1999 a 2005.
Opel Zafira Tourer

Letos se anketa „Zlatý volant“ uskutečnila už po sedmatřicáté a modely Opel v ní zvítězily celkem 15-krát. Zafira Tourer tak doplnila dlouhý seznam ocenění, které modely Opel získaly v průběhu roku 2012, přičemž ve výčtu nechybí ani prestižní evropský titul „Automobil roku“, který vybojoval elektromobil Ampera.

Na organizaci ankety „Zlatý volant“ se podílejí německé týdeníky „Auto Bild“, „Bild am Sonntag“ a jejich 26 evropských partnerských magazínů. Letos soutěžilo celkem 44 aktuálních automobilových modelů v šesti různých kategoriích. V kategoriích vany a kupé/kabriolety nerozhodovali o vítězství členové odborné poroty, ale čtenáři. I proto lze konstatovat, že titul „Zlatý volant“ odráží mimořádnou popularitu kompaktního vanu Opel Zafira Tourer mezi běžnými zákazníky.

„Jsme nadšeni z ocenění „Zlatý volant“ v kategorii vanů,“ prohlásil Steve Girsky, předseda dozorčí rady automobilky Opel a viceprezident General Motors během středečního předávání cen v Berlíně. „Je to důkaz, že Zafira Tourer přesně naplňuje očekávání čtenářů, z nichž mnozí jsou našimi zákazníky. Kombinace „obýváku na kolech“ a mistra variability vhodného pro každodenní používání se mimořádně osvědčila. Zároveň je letošní cena opětovným potvrzením, že bodujeme nabídkou pro rodiny. Už v roce 2010 náš model Meriva získal ocenění „Zlatý volant“.“

Opel Zafira Tourer nabízí dokonalou kombinaci funkčnosti, komfortu a prémiové kvality. Zafira Tourer svým inovativním systémem uchycení sedmi sedadel Flex7 vytváří nové standardy v oblasti variability interiéru. Nejmodernější asistenční systémy (mj. kamerový systém Opel Eye druhé generace, adaptivní tempomat Adaptive Cruise Control s funkcemi Collision Imminent Braking (CIB), Following Distance Indication (FDI) a Forward Collision Alert (FCA)) podporují řidiče a zvyšují aktívní bezpečnost. Opel Zafira Tourer se prodává se zážehovými i vznětovými motory, v nabídce jsou i LPG a CNG verze.